«Давайте поставимо що-небудь інше», – просять замовники, коли дізнаються вартість фурнітури австрійської фірми Blum. При вигляді невеликих за розміром петель або напрямних мимоволі виникає питання з приводу ціни, але і вона є досить доступною. Люди, котрі вперше зіткнулися з вибором фурнітури, починають шукати аналоги дешевше. Підкреслюємо – вперше. Решта, купуючи кухню на замовлення, вибирають Blum. І ми відносимося до їхнього числа. Прийшла пора дізнатися, чому всі люблять Blum.

Якість і надійність

Історія компанії Blum почалася в 1952 році, коли Юліус Блюм заснував підприємство з виготовлення насадок на підкови. Вони вирішували одну важливу задачу – забезпечували стійкість коней на різних поверхнях. Маленька деталь, застосована Блюмом, стала початком нового витка у розвитку кухонь в майбутньому. Сьогодні фірма Blum – це синонім якості і надійності. Але в чому це виражається?

Під якістю багато покупців розуміють хорошу роботу фурнітури і відсутність видимих ​​дефектів. Продукція Blum відповідає цим критеріям. Ніяких зазорів між деталями, відколів або подряпин, наприклад, на стінках Tandembox ви не побачите. Працює фурнітура також чудово: плавно, безшумно і м’яко.

Чим вона тоді відрізняється від більш дешевих аналогів? Якщо сходити в виставковий зал меблевого салону і спробувати в дії висувні системи різних компаній, то різницю можна і не помітити. Тут криється головний підступ. Виставкові зразки відірвані від реального життя. У ящиках немає численної посуду і продуктів, що створюють навантаження, дверцята відкриваються рідше звичайного. Згадайте, скільки разів на день ви відкриваєте сушилку або шафу з відром для сміття. А тепер помножте це число на кількість членів сім’ї, щоб уявити, які навантаження відчуває звичайна кухня.

Якщо різниці не видно, то це не означає, що її немає. Вона криється всередині механізмів і проявляється в майбутньому. У кого-то через тиждень або місяць, у кого-то через півроку або рік. Рано вранці ви раптом виявите, що підйомник відкриває фасад лише наполовину: дістатися до верхньої полиці, де лежить ваша кави, просто не вийде. Або дратівливий скрип … Тонкий, в’їдливий звук, здатний зіпсувати настрій.

Це історії не про Blum. Ті, хто вже встиг на власному досвіді порівняти роботу фурнітури різної цінової категорії, знають це. Продукція Blum працює довго без нарікань. Вона розраховані на 100 000 циклів відкривання і закривання. Якщо перевести цю цифру у часовий еквівалент, то отримаємо більше 15 років роботи.

Якість фурнітури Blum – прямий наслідок відповідального підходу до виробництва кожної деталі. Кожен етап виготовлення піддається ретельному контролю. Фурнітура проходить перевірку на якість у власних лабораторіях, де і з’ясовується термін її служби.

Досягнувши високого рівня якості, співробітники компанії не зупиняються на досягнутому. Вони постійно вдосконалюють виробництво, щоб ваша кухня стала по-справжньому комфортною і ергономічною. Чи варто дивуватися, що фірма володіє більше 1200 патентами і користується великим попитом у всьому світі? Думаємо, немає.

Дизайн і функціональність

Фірма Blum робить ставку не тільки на надійність продукції. Увага приділяється дизайну і функціональності. Адже кухня – це місце постійних рухів, в яких перебуває і людина зайнята приготуванням страв, і меблі. Фасади відкриваються і закриваються, ящики ковзають по напрямних, щось дістається, щось забирається на місце … Фахівці Blum вдосконалили ці рухи. Досить торкнутися фасадів з функцією tip-on, щоб вони відкрилися самі, ящики плавно і безшумно ковзають, підйомні механізми піднімають фасади на оптимальну висоту для безпечного пересування.

Фурнітура австрійського бренду виглядає лаконічно і стильно. Висувні системи зі скляними вставками, петлі з доводчиками в кольорі чорний онікс і підйомні механізми книжкового типу – все це створює враження багатої і оригінальної кухні. Широкий асортимент дозволяє вибрати для нових меблів найкраще.

Підведемо підсумок

На чому ви насправді економите, вибираючи дешеві аналоги? На власному комфорті, а саме:

  • Немає можливості використовувати кухню повністю: зламана фурнітура різко обмежує власників меблів.
  • Дверцята не відкриваються, не зачиняються до кінця, дно ящиків прогинається, примушуючи шукати нове місце для розміщення посуду або продуктів, – такі типові проблеми аналогів Blum за меншу вартість;
  • Немає необхідності постійно слухати скрипи петель і шум напрямних;
  • Ви не витрачаєте часу на пошук нової якісної фурнітури і фахівців, здатних її встановити

Зазвичай все це супроводжується роздратуванням і злістю на самого себе: треба було відразу замовити кухню з надійними елементами. Не повторюйте чужих помилок. Якщо вас запевняють в існуванні дешевою фурнітури, яка не поступається за якістю Blum, – не вірте.

Невелика деталь – конкуренти у Blum є. Це німецький виробник Hettich. Якість продукції підприємств практично однакова. Несильний розкид і в цінах, але виглядає фурнітура Blum, на думку власників кухонь, краще.

Якісна, надійна, стильна і перевірена часом – ось чому своїм клієнтам ми радимо продукцію Blum.

Пам’ятайте, що кухня на замовлення купується на довгі роки. Чи варто економити?

Поради