З чого складається ціна кухні?

Більшість людей прагнуть максимально точно розрахувати вартість готової кухні. Для цього важливо розуміти з чого вона складається.

На вартість обраної вами кухні впливають певні деталі.

Фасадний матеріал

Вартість ЛДСП залежить від обраного виробника і використовуваного матеріалу крайки (глянцевий або матовий, ПВХ кромка або алюмінієвий профіль).

На вартість пластика також вплине використовувана основа – ДСП або МДФ. Підкреслимо, що вкрай важливим є використання компенсаційного пластика, без якого згодом відбувається деформація фасаду.

Ціна фарбованого МДФ змінюється в залежності від матеріалу покриття (глянцевий, матовий), фрезеровок різного роду (інтегрована ручка), складності виготовлення фрезерованих фасадів (цільнофрезерованної і збірні), нанесення патини.

Вартість масиву визначається використовуваною породою деревини (сосна, вільха, ясен, дуб), складністю виготовлення, наявністю патини і ефектів штучного старіння.

Обрана стільниця

Для її виготовлення найчастіше використовується постформінг. Товщина стільниці варіюється від 28 до 40 мм. Її стандартна глибина 60 см. (Понад набагато здорожчує виріб).

Для виготовлення стільниці може використовуватися штучний (акриловий, кварцовий), і натуральний камінь (граніт, мармур). До слова, акриловий камінь гарної якості практично не вбирає в себе рідину. Натуральний матеріал має обмежені розміри.

Використовувана фурнітура

Як вибрати фурнітуру для кухні. Фурнітура одна з найважливіших складових в кожній кухні. Довговічність та зручність у використанні кухні безпосередньо залежить від якості, обраної вами фурнітури. Вибираючи підйомні механізми і системи висування треба звертати увагу на максимальне допустиме навантаження. Дорога і якісна фурнітура, яка підібрана неправильно може в процесі експлуатації вийти з ладу. Відмінність дорогих і якісних систем від більш дешевих аналогів – це м’якість, плавність і тишина їх роботи. З хорошою фурнітурою навіть важкий і громіздкий фасад буде відкриватися і закриватися з застосуванням легкого зусилля. Вартість фурнітури залежить від виробника, від обраних систем відкривання і використовуваних в них доводчиків. Наші дизайнери індивідуально підберуть фурнітуру для кухні виходячи з ваших побажань.

Ми докладно розповіли вам про вартість кухні. А тепер дамо слушні поради як її значно знизити.

Як знизити вартість кухні

1) Радимо заздалегідь продумати конструкцію майбутньої кухні. Наприклад, одна шафа завдовжки 100 см по вартості вийде економніше, ніж дві шафи по 50 см.

2) Спростіть по максимуму конструкцію шаф. Слід знизити кількість висувних ящиків, замінивши їх на розпашні двері. Зауважимо, що дану конструкцію також вигідно використовувати для навісних шаф замість шаф з горизонтальним відкриванням.

3) До значної економії вас приведе заміна дорогого закордонного фасадного матеріалу його більш дешевим українським аналогом, абсолютно ідентичним за якістю.

4) Використовуйте можливість установки альтернативної фурнітури, яка за своєю функціональністю не поступається фурнітурі розкручених брендів.

5) Постарайтеся відмовитися від таких аксесуарів, як оргалайн, різного роду тримачів тарілок, каструль, спецій, рейлінгів, врізних підсвіток і т. д.

6) Майте на увазі, що ціна кухні значно зросте, якщо використовувати для її декору скляні вітражі, додаткові оздоблювальні матеріали – багети, балюстради, карнизи, косички і патину на фрезерованих фасадах і фасадах з масиву.

7) Врахуйте, що до подорожчання також приведуть такі елементи, як врізні фрезеровані і інтегровані ручки або конструкція відкривання фасадів без ручок.

8) Максимально зменшіть внутрішнє наповнення. Різні кухонні «сюрпризи» – викатні полички і ящики, сегрегатори, сушарки для посуду в нижніх шафах, бутилочниці і т. п. – значно збільшують вартість як окремих модулів, так і всієї кухні.

Довіртеся нам, і ми зуміємо зробити будь-яку бюджетну кухню ефектною!

Поради