Багато покупців задаються цим питанням.
Існує чотири основних етапи.

  1. Визначитися з проектом. Як і будь-які якісні роботи, ремонт кухні в квартирі починається зі складання дизайн-проекту. Довірити цю роботу ми рекомендуємо нашим фахівцям. Вони врахують всі ваші побажання по розміру кухні, обраній техніці, матеріалу, фурнітурі і бюджету. І, головне, нададуть план по розведенню комунікацій і електриці для обраного проекту майбутньої кухні. Скористуйтеся нашою послугою «Проект кухні для ремонту». Надалі це полегшить розрахунок потрібного матеріалу і позбавить вас від помилок на початковому етапі ремонту.
  2. Демонтаж. Демонтується стара обробка стін, стелі та підлоги. При необхідності демонтуються старі труби, батареї, вікна та двері, які в процесі ремонту будуть змінюватися новими.
  3. Чорнова обробка. На даному етапі штукатуряться і вирівнюються стіни. При необхідності заливається нова стяжка, проводиться електрика. Здійснюється перенесення газових комунікацій, водопровідних і каналізаційних труб. На цьому етапі слід продумати, як буде працювати витяжка (на фільтрах або підводиться до вентиляційної шахти). Якщо знадобиться – провести вентиляційний канал, який в подальшому буде прихований підвісною або натяжною стелею. Пам’ятайте, що від того наскільки якісно була зроблена чорнова обробка залежить остаточний результат ремонту кухні.
  4. Чистова обробка кухні. Чистова обробка. Даний етап робіт одночасно і самий клопіткий і приємний. Вибираючи матеріали для чистової обробки треба враховувати, що від того які матеріали будуть використані залежить не тільки стиль, але й практичність і довговічність самого приміщення. Кращими варіантами будуть зносостійкі і стійкі до вологи покриття.

Важливо! До моменту установки кухні всі ремонтні роботи повинні бути завершені.

Поради