Про нас

Меблі - це не тільки те, що нас оточує, меблі - це те, що народжує настрій, що надає комфорт, від чого залежить наше здоров'я і здоров'я наших рідних. Меблі вимагають більш поважного підходу до свого вибору. Тому ми готові запропонувати Вам краще.

Ми, команда професіоналів, які багато років із задоволенням та відповідальністю роблять свою роботу з виготовлення корпусних меблів у Львові за індивідуальним замовленням будь-якої складності, враховуючи всі ваші побажання та враховуючи весь наш досвід. Для виконання ваших індивідуальних замовлень по виготовленню корпусних меблів ми використовуємо екологічно чисті матеріали та якісну фурнітуру. Співпраця з нашими постачальниками на протязі багатьох років дозволяє нам виконувати замовлення з виготовлення як недорогих, так і елітних корпусних меблів, які задовільнять бажання та фантазії будь-якого замовника. Основними напрямками нашої роботи є виготовлення шаф-купе, кухонь, дитячих кімнат, спальних кімнат, прихожих та гардеробних кімнат за індивідуальними розмірами та по вашому індивідуальному замовленню, враховуючи всі ваші побажання. Наше виробництво корпусних меблів знаходиться у Львові. Виконуємо замовлення, як по Львову та області, так і по Україні.

Ми зробимо ваше приміщення не тільки привабливим, але і функціональним. Наше виготовлення меблів за індивідуальним проектом здійснюється на основі використання сучасних якісних матеріалів з вибором великої гами кольорів, а також творчого підходу до планування приміщення. Ми пропонуємо великий вибір різноманітних моделей і конструкційних рішень. Наші меблі на замовлення у Львові - це завжди свіжі ідеї для дизайну інтер'єру приміщення. Поряд з широким розмаїттям відтінків і моделей, ми пропонуємо великий вибір екологічно чистих матеріалів для виробництва корпусних меблів.

Український ринок меблів досить насичений виробниками та асортиментом пропонованої продукції. Поряд з цим попит на якісну і доступну за ціною продукцію постійно зростає. Тому в 2010 році група однодумців створила виробниче підприємство під назвою «Studio 8».

Пропонований нами широкий асортимент меблів на замовлення дадуть можливість максимально проявити Вашу фантазію і індивідуальність.

Постійно діючі знижки

Для всіх ветеранів та учасників АТО, ветеранів ВВ, ветеранів УПА та пенсіонерів

Партнерська програма

Для всіх наших клієнтів, які зробили замовлення на більш ніж 100 тис. грн.

Якість перш за все

На всі наші вироби ми надаємо повну гарантію 3 роки

Наші контакти:

+38 067 671 15 10

+38 073 212 27 40

м. Львів, вул. Промислова, 25

st81.info@gmail.com

Ми працюємо:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб.,Нд. : не працюємо

Телефонна підтримка 24/7