Дуже маленький простір може бути перешкодою для декорування, занадто велика кількість меблів створить атмосферу хаосу, а неправильне розташування предметів доставить тільки незручності. Коли справа доходить до вирішення цих завдань, то професійні дизайнери перетворюються в професійних ілюзіоністів. Використовуючи описані надалі дизайнерські трюки, ви зможете домогтися візуального розширення свого простору.

В інтер'єрі яскраві акценти повинні гармоніювати з основним кольором.

Індивідуально спроектована кухня в сучасній квартирі - це не тільки престижно, але часто і необхідно. Купуючи готові кухонні меблі, вам доведеться потім, під них переробити всю кухню, а можливо і поміняти кухонну техніку. Замовивши індивідуальний проект кухні, ви позбудетеся від зайвого клопоту такого виду. На відміну від готових меблів для кухні, кухня на замовлення ідеально впишеться в існуючий інтер'єр всієї квартири.

Протягом тривалого часу кухня залишалася місцем приготування їжі і зберігання продуктів, але за останні кілька десятиліть від неї забажали виконання додаткових функцій. В кухні за великим столом повинно з комфортом розташуватися зростаюче сімейство, вона стає центром спілкування під час прийому гостей, в ній також необхідна наявність обладнання щодо полегшення домашньої праці. Таке завдання не для примітивної кухні. Нехай наші практичні поради допоможуть вам створити кухню, що відповідає вашому стилю і способу життя.

Кухня - це, мабуть, найзатишніше місце в будь-якому будинку. Принаймні, воно повинно бути саме таким. Хороша кухня відрізняється функціональністю, естетичністю і розташовує до тривалого проведення часу. Адже на кухні господині проводять більшу частину свого часу. Мається на увазі, не тільки приготування їжі, а й обговорення головних сімейних питань або ж просто чаювання з друзями і подругами.

Будь-яка господиня знає: готувати легко і приємно, якщо робочий простір кухні правильно організовано - мийка, стільниця, обробний столик, плита. Перетворити свою кухню, зробити її зручною і сучасною, помінявши деякі елементи, наприклад, стільницю з мийкою, зовсім не складно.

Розставляючи меблі на кухні, враховуйте розмір і форму самої кімнати, а також розташування вікон і дверей. З огляду на ці критерії, виберіть один з варіантів розміщення.

Колосальні можливості по відношенню до світлових рішень, небачені показники економічності і тривалого терміну служби світлодіодів зробили їх досить привабливими і зручними для використання в різних областях дизайну інтер'єрів.

Наші контакти:

+38 067 671 15 10

+38 073 212 27 40

м. Львів, вул. Промислова, 25

st81.info@gmail.com

Ми працюємо:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб.,Нд. : не працюємо

Телефонна підтримка 24/7