Оформлення кухні

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Протягом тривалого часу кухня залишалася місцем приготування їжі і зберігання продуктів, але за останні кілька десятиліть від неї забажали виконання додаткових функцій. В кухні за великим столом повинно з комфортом розташуватися зростаюче сімейство, вона стає центром спілкування під час прийому гостей, в ній також необхідна наявність обладнання щодо полегшення домашньої праці. Таке завдання не для примітивної кухні. Нехай наші практичні поради допоможуть вам створити кухню, що відповідає вашому стилю і способу життя.

Розподіл кухні на зони

Відкриті кухні стають все більш популярними - це місце, де збирається вся родина. Якщо ви віддаєте перевагу великим приміщенням, можна об'єднати кухню з їдальнею або вітальнею. Ретельно обміркуйте всі можливі варіанти. Велика дерев'яна шафа, поміщена під аркою, формує дві кімнати з однієї. Також тут достатньо місць для зберігання і розміщення різних предметів. Передбачено доступ до шафи з обох сторін: вона функціонує і в житловій кімнаті. Довгий стіл - «півострів» з мармуровою стільницею і білі настінні шафи відокремлені від обідньої зони аркою. Такий поділ і практичний, і стильний. Скляні дверцята шафок по обидва боки арки дозволяють проходити світлу і відкриваються з обох сторін. Сучасний дизайн допомагає виділити зону для приготування їжі при збереженні відкритого простору. Прямокутний виріз в перегородці пропускає світло.

Універсальні кухні

Універсальну кухню відрізняє те, що це приміщення для всіх; практичність і творчий підхід диктують рішення, де у виграші є кожен. Коли члени сім'ї займаються на кухні різними справами, універсальний дизайн стає нагальним для кожного будинку. Така кухня з'явилася в результаті злиття трьох приміщень: кухні, куточка для сніданків і пральні. За дверцятами навісних шаф зі скла легко вгадується їх вміст, не треба кожен раз відкривати дверцята. Стіл-«острів» для цієї кухні розрахований на робоче місце тільки з однієї його сторони, там, де не ходять і де все обладнання знаходиться в межах досяжності. Відкриті полички зручні для зберігання і легкодоступні. Планування кухні втілило в собі зручність і доцільність. Замість додаткового кухонного столу можна використаний вбудований. Над ним - шафка зі скляними дверцятами та відкриті полиці для розміщення предметів.

Зручність приміщення

Робочий трикутник - основний блок добре спланованої кухні, але найбільшу проблему для дизайнера представляє узгодження всіх деталей і забезпечення зручного переміщення по простору кухні. Є таке поняття, як «надлишок дотиків»: не варто нервувати один одного! Робоча поверхня між мийкою і конфорками забезпечує багато місця для приготування їжі. Духова шафа і холодильник утворюють дві функціональні робочі зони. Класичний «робочий трикутник»: таке розташування побутової техніки та робочих поверхонь дозволяє найбільш ефективно використовувати простір і час. В кухні для великої родини є сенс помістити холодильник там, де до нього можна буде підходити, не заважаючи людині, яка готує їжу. Так як практично завжди кухня не є прохідною кімнатою, весь простір можна присвятити одній меті - приготування їжі.

Наші контакти:

+38 067 671 15 10

+38 073 212 27 40

м. Львів, вул. Промислова, 25

st81.info@gmail.com

Ми працюємо:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб.,Нд. : не працюємо

Телефонна підтримка 24/7