Переваги виготовлення кухні на замовлення

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Індивідуально спроектована кухня в сучасній квартирі - це не тільки престижно, але часто і необхідно. Купуючи готові кухонні меблі, вам доведеться потім, під них переробити всю кухню, а можливо і поміняти кухонну техніку. Замовивши індивідуальний проект кухні, ви позбудетеся від зайвого клопоту такого виду. На відміну від готових меблів для кухні, кухня на замовлення ідеально впишеться в існуючий інтер'єр всієї квартири.

Різноманітність оздоблювальних матеріалів, варіанти конструкції та їх багата кольорова гамма дозволить задовольнити будь-яку фантазію клієнта.

Проект кухні на замовлення врахує всі особливості вашої кухні, кожен квадратний сантиметр корисної площі буде використано користю. Наповнення кухонних меблів, виготовлених індивідуально по затвердженому вами проекту, може бути зроблено на ваш смак. Це можуть бути висувні ящики, полиці, найрізноманітніші елементи дизайну, які можна втілити в вашій кухні.

Навіщо виготовляють кухні на замовлення?

Кухня в нашому будинку - це місце спілкування всієї родини. На кухні протікає велика частина нашого домашнього життя. В кухні ми їмо і проводимо довгі години чаювання, перевіряємо щоденники дітей, приймаємо родичів і зустрічаємо друзів. І чи варто зайвий раз нагадувати, що кухня повинна бути оформлена не тільки красивою, але і душевною, затишною.

Якщо вам потрібна кухня, яка відповідала б усім вашим побажанням і потребам, то вам варто звернутися до виробників кухонь на замовлення. Вони зроблять Вам кухню за індивідуальним замовленням, яка ідеально підійде під Ваш характер і під вашу кухню. Кухня на замовлення буде ідеальним вибором, якщо у вас:

 • невелика кухня, що буває дуже часто;
 • стіни вашої кухні з явними дефектами;
 • ви не змогли вибрати варіант з готових кухонь;
 • готові кухні не задовольняють вас за якістю;
 • ви мріяли про кухню проектовану індивідуально для вас;
 • ви хочете здивувати своїх близьких друзів неповторним виглядом вашої кухні.

Вибір кухні

Перш за все треба враховувати, що кухня перш за все місце де готують, тому вона повинна бути практичною і комфортною для приготування і прийому їжі. Стиль кухні повинен гармоніювати з дизайном всієї квартири. Треба враховувати всі три виміри кухні - висоту стелі, ширину і довжину площі кухні. А також враховують чисельність сім'ї, щоб не створилася черга за прийомом їжі.

Вартість кухні на замовлення

Давайте обговоримо більш детально про те, що впливає на вартість кухонних меблів:

 1. Економити кошти можна за рахунок конструкції кухонних модулів - замовите простіші варіанти конструкції, отримаєте меншу вартість. У цьому варіанті ще один плюс - вибрати буде легше.
 2. Розміри модулів кухні теж впливають на ціну, більше широких елементів - менше ціна. Наприклад, замість двох шаф шириною по 0,5 метра замовте одну шириною 1 метр, і це буде дешевше.
 3. Складність конструкції збільшує ціну, наприклад, елементи кухні з різними вітражами. Тому якщо складна конструкція не затребувана необхідними функціями кухні, відмовтеся від них.
 4. Додаткові оздоблювальні матеріали, такі як алюміній, дзеркала або скло і т. д. коштують дорожче, ніж стандартна пропозиція. Вибираючи мінімальне використання додаткових оздоблювальних матеріалів, і тільки в необхідних місцях, можна отримати зі смаком зроблену кухню.
 5. Натуральне дерево зараз в ціні, тому замінюючи, наприклад фасади пластикові або з МДФ замість натурального дерева заощадите не на шкоду якості. Тим більше, якщо ви замовите виготовлення кухні на замовлення у нас - ми використовуємо матеріали відомих європейських брендів, виробничі технології яких дозволяють випускати продукцію вищої якості.

Наші контакти:

+38 067 671 15 10

+38 073 212 27 40

м. Львів, вул. Промислова, 25

st81.info@gmail.com

Ми працюємо:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб.,Нд. : не працюємо

Телефонна підтримка 24/7